FOR TIPS, gUIDES & TUTORIALS

subscribe to our Youtube

GO TO YOUTUBE

4167 questions

4739 answers

3460 comments

0 members

We are migrating to our new platform at https://community.teltonika.lt. Moving forward, you can continue discussions on this new platform. This current platform will be temporarily maintained for reference purposes.
0 votes
1,192 views
in Vehicle tracking by
Jest problem z kolejnością digital output  

Gdy dzwonię do fm4200  stan wysoki jest na digital out 1 zamiast out 4.

Jeżeli wysyłam sms uruchamia się inny numer digital out niż został wskazany.

Czy to jest wina firmware?

4 Answers

0 votes
by anonymous
Hello,

Thank you for your question,

Could you specify the version of the firmware installed in the FM4200.

Also specify the SMS message you are trying to send to the device.

We will test it and respond you with a solution if possible.

Regards.
by anonymous
Dziękuję za odpowiedź. :)
0 votes
by anonymous

Przepraszam za późną odpowiedź, czekałem na dostęp do drugiego urządzenia FM4200.

Oba urządzenia FM4200 mają zainstalowany następujący firmware: FM42.Ver.00.02.28 BASE FW i na obu urządzeniach jest tak sama sytuacja.

Wysyłam sms: SETDIGOUT1000, odpowiedź od FM4200: "Digital outputs are set to: 000X" , nie włącza żadnego wyjścia.

Wysyłam sms: "SETDIGOUT0100", odpowiedź od FM4200: "Digital outputs are set to: 100X" , włączone wyjście nr1.

Wysyłam sms: "SETDIGOUT0010", odpowiedź od FM4200: "Digital outputs are set to: 010X" , włączone wyjście nr2. 

Wysyłam sms: "SETDIGOUT0001", odpowiedź od FM4200: "Digital outputs are set to: 001X" , włączone wyjście nr3..

Gdy dzwonię do FM200 jest ok uruchamia się wyjście nr.4, sorry źle wcześniej napisałem.

0 votes
by anonymous
Jest jeszcze jeden problem.

Jedno urzadzenie wybudza się pomimo że pojazd stoi. Oba lokalizatory maja identyczną konfigurację i firmware, byly również zamieniane w pojazdach.

Zawsze wybudza się to jedno, co może to powodować?
0 votes
by anonymous
Sam sobie odpowiem.  

Błąd byl po mojej stronie, musi być spacja pomiędzy setdigout a cyframi.